Sołtysi z terenu Gminy Gaworzyce wzięli udział w III Powiatowym Konwencie Sołtysów 16 mar 2026 14:03 wydrukuj W miniony piątek nasi sołtysi uczestniczyli w III Powiatowym Konwencie Sołtysów, który zgromadził gospodarzy małych ojczyzn z całego powiatu. W wydarzeniu towarzyszyli im Wójt Gminy Jacek Szwagrzyk oraz Przewodnicząca Rady Gminy Bożena Wojtczak. Spotkanie było okazją do rozmów o potrzebach lokalnych społeczności, wymiany doświadczeń oraz inspirujących prezentacji dotyczących wykorzystania potencjału naszych miejscowości i mieszkańców. Podczas wydarzenia wręczono również pamiątkowe odznaczenia, doceniając codzienną pracę sołtysów na rzecz swoich wsi. Dziękujemy za zaangażowanie i reprezentowanie naszej gminy. fot. Powiat Polkowicki Zobacz także 24 cze 2026 Klub Miłośników Kresów 23 cze 2026 Życzenia z okazji Dnia Ojca 22 cze 2026 Spotkanie z muzyką i ludźmi, którzy lubią być razem