Zaproszenie do udziału w czwartym cyklu letnich spotkaniach informacyjnych o KSeF 22 sie 2025 10:08 wydrukuj Czwarty cykl poświęcony jest aplikacji KSeF oraz trybu wystawiania faktur w KSeF. Spotkanie online odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia o godz. 13.00. Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu zaprasza na ostatnie spotkanie w ramach IV cyklu letnich spotkań informacyjnych o KSeF. Czwarty cykl poświęcony jest aplikacji KSeF oraz trybu wystawiania faktur w KSeF. Spotkanie online odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia o godz. 13.00. Link do spotkania: kliknij, aby otworzyć link Spotkanie online prowadzone jest w aplikacji Teams. W celu zapewnienia poprawnego uczestnictwa na urządzeniach mobilnych, zaleca się pobranie bezpłatnej aplikacji Microsoft Teams. Więcej informacji znajdują się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu: https://gov.pl/ias-wroclaw a także w mediach społecznościowych – Facebook: www.facebook.com/IASWroclaw platforma X: @KAS_Wroclaw Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane