Ważne zmiany w składaniu wniosku o dowód osobisty 29 lip 2021 13:07 wydrukuj Informujemy, że w związku ze zmianami przepisów ustawy o dowodach osobistych, usługa składania wniosku w formie dokumentu elektronicznego, zarówno dla osoby dorosłej jak i dziecka/podopiecznego, została wyłączona. Z dniem 27 lipca 2021 r. osoba ubiegająca się o dowód osobisty musi osobiście złożyć wniosek o jego wydanie w organie dowolnej gminy na terenie kraju. Dodatkowa informacja w tym zakresie została zamieszczona w serwisie www.gov.pl na stronie zawierającej informacje „Uzyskaj dowód osobisty”. Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-dowod-osobisty Zobacz także 24 cze 2026 Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał