Trening systemu ostrzegania i alarmowania 18 gru 2025 10:12 wydrukuj Uwaga! W piątek 19 grudnia 2025 r. na terenie całego województwa dolnośląskiego odbędzie się trening systemu ostrzegania i alarmowania ludności. W ramach ćwiczeń sprawdzona zostanie sprawność systemu, w tym działanie syren alarmowych oraz procedury ich uruchamiania przez właściwe służby. Harmonogram uruchomienia syren: 11:00 – ogłoszenie alarmu (sygnał modulowany, 3 min), 11:30 – odwołanie alarmu (sygnał ciągły, 3 min). WAŻNE: Trening ma charakter wyłącznie ćwiczebny i nie wymaga podejmowania żadnych działań ze strony mieszkańców. Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane