Strategia ZIT Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego podpisana! 11 paź 2023 11:10 wydrukuj Marszałek Województwa Cezary Przybylski wraz Członkiem Zarządu Tymoteuszem Myrdą oraz prezydentem Legnicy Tadeuszem Krzakowskim podpisali dokument, który pozwoli na realizację wielu ponadgminnych projektów, przy wykorzystaniu finansowania ze środków Unii Europejskiej. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego są partnerstwem tworzonym przez 35 jednostek samorządu terytorialnego centralnej i północnej części naszego województwa, w tym również Gminy Gaworzyce. Dzięki porozumieniu zrealizowane zostaną przedsięwzięcia, które w istotny sposób przyczynią się do poprawy życia mieszkańców obszaru. Zobacz także 24 cze 2026 Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał