Rozpoczęto prace nad nowym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 09 paź 2025 12:10 wydrukuj Rada Gminy Gaworzyce podjęła uchwałę o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów w obrębach: Gaworzyce, Grabik, Kłobuczyn, Koźlice i Wierzchowice. W ramach procedury planistycznej prowadzona będzie również strategiczna ocena oddziaływania na środowisko. Zainteresowani mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu planu miejscowego do dnia 30 października 2025 r. Szczegóły dotyczące formy składania wniosków oraz dostęp do dokumentacji znajdują się w pełnej treści ogłoszenia dostępnej poniżej. Pełna treść ogłoszenia – kliknij tutaj. Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane