Przyjmujemy zgłoszenia Seniorów 28 sty 2025 06:01 wydrukuj Wójt Gminy Gaworzyce informuje, iż do 12 lutego br. trwa nabór ochotników do udziału w kolejnej edycji Klubu Seniora, czyli miejsca, w którym seniorzy mogą się realizować na wiele sposobów. Klub Seniora mieści się w budynku zabytkowego pałacu w Gaworzycach przy ulicy Dworcowej 95, a jego uczestnikami Klubu Seniora są osoby nieaktywne zawodowo w wieku 60+, zamieszkujące obszar Gminy Gaworzyce. Wszystkie ważne informacje nt. programu znajdą Państwo poniżej: Zarządzenie o naborze wraz z regulaminem Klubu Seniora (plik w formacie .pdf) Deklaracja zgłoszeniowa i klauzula RODO (plik w formacie .pdf) Zobacz także 24 cze 2026 Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał