Przyjmujemy zgłoszenia Seniorów na 2026 rok 16 sty 2026 08:01 wydrukuj Wójt Gminy Gaworzyce informuje, że rozpoczął się nabór uczestników do kolejnej edycji Klubu Seniora – miejsca, w którym osoby 60+ mogą aktywnie spędzać czas, rozwijać swoje pasje i budować relacje w przyjaznej, wspierającej atmosferze. Klub Seniora działa w zabytkowym pałacu w Gaworzycach przy ul. Dworcowej 95. Uczestnikami mogą zostać mieszkańcy Gminy Gaworzyce, którzy ukończyli 60 lat i nie są aktywni zawodowo. Najważniejsze informacje dotyczące naboru Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2026 r. Udział w Klubie Seniora to możliwość: udziału w zajęciach ruchowych, artystycznych i edukacyjnych, spotkań integracyjnych i wyjazdów, rozwijania zainteresowań i aktywności społecznej, spędzania czasu w życzliwej, otwartej grupie. Dokumenty do pobrania Zarządzenie o naborze wraz z regulaminem Klubu Seniora (PDF) Deklaracja zgłoszeniowa i klauzula RODO (PDF) Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane