Ogłoszenie o naborze 21 cze 2022 15:06 wydrukuj Wójt Gminy Gaworzyce ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy ds. zagospodarowania przestrzennego w Urzędzie Gminy w Gaworzycach. Swoje oferty należy składać w terminie do 6 lipca 2022 r. Szczegółowe informacje zawarte są w załącznikach: Ogłoszenie o naborze (.pdf) Ogłoszenie o naborze (.doc) Wzór kwestionarisza (.pdf) Wzór kwestionariusza (.doc) Zobacz także 24 cze 2026 Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał