Naczelnik Urzędu Skarbowego w Polkowicach zaprasza na szkolenie 06 paź 2025 11:10 wydrukuj „Środy z KSeF” to cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których poznasz podstawowe informacje oraz praktyczne aspekty korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Polkowicach zaprasza na szkolenie z modułu II – „Uwierzytelnienie i autoryzacja w KSeF oraz nadawanie uprawnień”, który odbędzie się 08.10.2025 o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Polkowicach ul. Św. Sebastiana 1. W szkoleniu można uczestniczyć również online. Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane