KSeF - zaproszenie na II spotkanie - US Polkowice 16 lip 2025 10:07 wydrukuj Urząd Skarbowy w Polkowicach zaprasza do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Drugie spotkanie w temacie – Uwierzytelnianie i autoryzacja w KSeF - Krajowym Systemie e-faktur, które odbędzie się 29 lipca br. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Polkowicach. Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane