Ankieta dla mieszkańców województwa dolnośląskiego 31 sie 2021 08:08 wydrukuj Zarząd Województwa Dolnośląskiego przystąpił do opracowania Programu Ochrony Środowiska dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2022-2025 z perspektywą do roku 2029. Nowy program będzie zawierał ocenę aktualnego stanu środowiska przyrodniczego oraz propozycję działań, umożliwiających poprawę jego jakości. W związku z powyższym zachęcamy do wypełnienia udostępnionej ankiety, dotyczącej najważniejszych problemów związanych z ochroną środowiska na terenie województwa dolnośląskiego. Link do ankiety: www.eko-precyzja.eu/dolnyslask.php Zobacz także 24 cze 2026 Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał