4 kwietnia PSZOKi na terenie ZGZM będą nieczynne 01 kwi 2026 10:04 wydrukuj Związek Gmin Zagłębia Miedziowego informuje, że 4 kwietnia wszystkie Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych będą nieczynne. Dotyczy to również PSZOK-u w Koźlicach. Zobacz także 22 cze 2026 Zawiadomienie o XXV sesji Rady Gminy Gaworzyce 19 cze 2026 Ostrzeżenia meteorologiczne – burze oraz upał 19 cze 2026 Nowe władze gminne Związku OSP RP wybrane