W tym roku w Witanowicach powstanie nowa świetlica 23 lut 2022 11:02 wydrukuj To już w zasadzie bliżej niż dalej! Wczoraj (22.02.2022 r.) w naszym Urzędzie Wójt Gminy Gaworzyce - Jacek Szwagrzyk spotkał się z Radą Sołecką miejscowości Witanowice by omówić założenia projektowanego obiektu. Mieszkańcy wyrazili aprobatę dla realizacji zadania wg przedstawionych rysunków i omówionej koncepcji. Planujemy, że inwetsycja rozpocznie się już w maju br. a ukończona zostanie do końca 2022 roku, czyli wg optymistycznych założeń, będzie można już w niej zorganizować pierwszego Sylwestra! - informuje Wójt Gminy. Zobacz także 23 cze 2026 Zakończono modernizację oczyszczalni ścieków w Koźlicach 09 cze 2026 Prace konstrukcyjne przy budowie świetlicy w Witanowicach są już na zaawansowanym etapie 26 maj 2026 Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Gaworzycach dobiegła końca