Odwodnienie w Dalkowie 28 gru 2022 09:12 wydrukuj Zakończyły się prace polegające na wykonaniu odwodnienia w miejscowości Dalków na częściach działek nr 197/2 i 198/3, które finansowane były ze środków funduszu sołeckiego wsi Dalków. Mimo, że to mała rzecz, to cieszy. Prace wykonano rzetelnie, Mieszkańcy powinni być zadowoleni - teraz deszcz może padać! :) Przed nami kolejny rok, a w nim wiele kolejnych zadań realizowanych wspólnie z Sołectwami. Zobacz także 23 cze 2026 Zakończono modernizację oczyszczalni ścieków w Koźlicach 09 cze 2026 Prace konstrukcyjne przy budowie świetlicy w Witanowicach są już na zaawansowanym etapie 26 maj 2026 Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Gaworzycach dobiegła końca