Blisko 11 mln dla gminy Gaworzyce 07 cze 2022 11:06 wydrukuj Gmina Gaworzyce pozyskała 10.800.000,00 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład, a dokładniej II edycji Programu Inwestycji Strategicznych. Decyzja odważna, ale przecież uratowaliśmy już Pałac. Teraz przyszedł czas na uratowanie kolejnego obiektu o wielkim znaczeniu dla całej gminy Gaworzyce. Obiekt ten znajduje się w samym sercu Gaworzyc, będzie piękną gminną wizytówką - mówi Jacek Szwagrzyk, Wójt naszej gminy. Zobacz także 23 cze 2026 Zakończono modernizację oczyszczalni ścieków w Koźlicach 09 cze 2026 Prace konstrukcyjne przy budowie świetlicy w Witanowicach są już na zaawansowanym etapie 26 maj 2026 Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Gaworzycach dobiegła końca