30 października 2019r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Drużyna z Gaworzyc do finału wojewódzkiego awansowała z pierwszego miejsca, zwyciężając w rozegranym trzy tygodnie wcześniej Finale Strefy Legnickiej. W zawodach wzięło udział 8 najlepszych drużyn z Dolnego Śląska, tj. mistrzynie i wicemistrzynie stref: wrocławskiej, legnickiej, wałbrzyskiej i jeleniogórskiej. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” Wrocław oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach.
Dziewczęta z SP Gaworzyce pokonały w meczach grupowych 3:0 reprezentację SP Ostroszowice i 5:1 drużynę SP Krzeszów oraz zremisowały 0:0 z SP Dobroszyce. Zdobyły tym samym 5 punktów, co dało I miejsce w grupie B i awans do dalszej fazy rozgrywek, czyli półfinałów. W półfinale reprezentacja SP Gaworzyce pokonała zdecydowanie 3:0 drużynę z Budziszowa Wielkiego, tj. wicemistrzynie strefy legnickiej. Wygrana w meczu półfinałowym zapewniła naszej drużynie awans do finału zawodów i szansę walki o najwyższe miejsce na podium. W finale reprezentacja SP Gaworzyce spotkała się z drużyną SP Łozina, której niestety uległa 0 : 4. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce i wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Dolnego Śląska w Unihokeju Dziewcząt Rocznik 2005 i młodsze. Znalazły się tym samym w gronie najlepszych zespołów Dolnego Śląska w unihokeju. Drużyna otrzymała puchar, srebrne medale i pamiątkowy dyplom.

Reprezentacja  SP Gaworzyce grała w składzie: Kasia Olszewska, Wiktoria Pietrzak, Julka Mały, Julka Kaczmarek, Ania Skorus, Emila Serewa, Ala Kukułka, Marta Kukułka, Daria Wypych, Natalia Samul.
Trener: Beata Kęska